info
عکس شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه
category

شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه محله دروازه شمیران، تهران

اداره و سازمان دولتی

درباره‌ی شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه

شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه (اداره و سازمان دولتی) در محله دروازه شمیران تهران و خیابان کفایی امانی، 17 شهریور واقع شده است. این اداره یکی از یازده اداره و سازمان دولتی در محله دروازه شمیران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه صنعت برق ایران و پاساژ شهدا و همچنین سینما شکوفه، تصویربرداری پزشکی نگار آزما، پمپ بنزین شهدا، دفتر آیت الله العظمی مکارم شیرازی و خشکبار محسن قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو میدان شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دولتی که در محدوده شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه واقع شده‌اند:

 • اداره ورزش و جوانان جنوب شرق تهران
  امیرکبیر، زور خانه، گوته
 • مرکز سنجش منطقه 14
  بزرگراه امام علی، عزیزی غربی، بین صفایی و ملکی
 • شهرداری ناحیه یک منطقه 14
  مجاهدین اسلام، 17 شهریور، آریایی پور، بین یکم و دوم
 • کانون اتحادیه آموزشگاه‌های رانندگی
  پیروزی، 17 شهریور، بین مجاهدین اسلام و شهید حسین قادری
 • فرهنگسرای عترت
  (5.0)
  کفایی امانی، 17 شهریور، بین خشکبارچی و طوفانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه ندارد.
  neshan logo