عکس پایانه اتوبوس سرافرازان
category

پایانه اتوبوس سرافرازان (محله سرافرازان، مشهد)

مکان عمومی
3.0
4 رای
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار سرافرازان، بعد از سرافرازان 49

موقعیت پایانه اتوبوس سرافرازان در محله سرافرازان مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در مشهد را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایانه اتوبوس سرافرازان در محله سرافرازان مشهد و بلوار سرافرازان واقع شده است. این مکان یکی از سه مکان عمومی در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع درمانی تخصصی شهید نجفی و همچنین فرماندهی پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان رضوی، پوشاک، تعمیرگاه اتومبیل حقیقی، نانوایی لواش و سوپر مارکت و سوپر میوه باران قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار سرافرازان، بعد از سرافرازان 49

وب‌سایت رسمی: bus.mashhad.ir


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط navid (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایانه اتوبوس سرافرازان مشهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایانه اتوبوس سرافرازان مشهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایانه اتوبوس سرافرازان مشهد ندارد.