info
عکس ایستگاه اتوبوس بانک تجارت
category

ایستگاه اتوبوس بانک تجارت محله دشتی، حمیدیا

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بانک تجارت

ایستگاه اتوبوس بانک تجارت (ایستگاه اتوبوس) در محله دشتی حمیدیا و بلوار شهید دشتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله دشتی حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آوا و همچنین دفتر اسناد رسمی 48، تعویض روغن‌شبانه روزی پارسا، رستوران جعفری 2، درمانگاه شبانه روزی بهبود و فروشگاه یدک پخش دهقان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بانک تجارت حمیدیا

ایستگاه اتوبوس بانک تجارت حمیدیا را می‌توانید در شهر حمیدیا، محله دشتی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید دشتی، بین دشتی 19 و 21 قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بانک تجارت حمیدیا عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از حمیدیا دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید اتومبیل کرایه صفائیه یزد را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بانک تجارت حمیدیا و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بانک تجارت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس یاور کویر
  تیمسار فلاحی، بین تیمسار فلاحی 13 و بوعلی
 • ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 24 و 26
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه امیرالمومنین
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی 55 و 57
 • ایستگاه اتوبوس شهد گل 3
  منابع طبیعی، کمیل، بین گل 3 و 5
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 05 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بانک تجارت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 05 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بانک تجارت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بانک تجارت ندارد.
  neshan logo