info
عکس فروشگاه اسنوا چهارراه شهرستانی (ایرانمهر)
category

فروشگاه اسنوا چهارراه شهرستانی (ایرانمهر) (محله شهید اسدی، تهران)

فروشگاه لوازم خانگی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه اسنوا چهارراه شهرستانی (ایرانمهر)

فروشگاه اسنوا چهارراه شهرستانی (ایرانمهر) (فروشگاه لوازم خانگی) در محله شهید اسدی تهران و خیابان مرتجایی واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفت فروشگاه لوازم خانگی در محله شهید اسدی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بوعلی و پاساژ پارس و همچنین تولیدی میز تلویزیون ایرانیان، پیک موتوری میدان امام حسین تندباد 224 اقبال، نمایندگی مجاز مدیران خودرو، تعمیر صندلی اداری زرین مبل و فست فود چراغ قرمز قرار گرفته است.

درباره فروشگاه اسنوا چهارراه شهرستانی (ایرانمهر) تهران

فروشگاه اسنوا چهارراه شهرستانی (ایرانمهر) تهران در شهر تهران، محله شهید اسدی، واقع شده است. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 02133798000 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه اسنوا چهارراه شهرستانی (ایرانمهر) تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهید اسدی به حساب می‌آید. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، فروشگاه لوازم خانگی سبحانی، فروشگاه لوازم خانگی تاک و فروشگاه لوازم خانگی هستند.

چطور به فروشگاه اسنوا چهارراه شهرستانی (ایرانمهر) تهران برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه اسنوا چهارراه شهرستانی (ایرانمهر) تهران می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس شیخ صفی قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه اسنوا چهارراه شهرستانی (ایرانمهر) تهران ایستگاه مترو شهيد مدنی نیز می‌باشد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه اسنوا چهارراه شهرستانی (ایرانمهر) تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه اسنوا چهارراه شهرستانی (ایرانمهر) تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم خانگی که در محدوده فروشگاه اسنوا چهارراه شهرستانی (ایرانمهر) واقع شده‌اند:

 • فروشگاه لوازم خانگی سبحانی
  ابن سینا، مازندران، کفایی امانی
 • فروشگاه لوازم خانگی تاک
  کفایی امانی، حلاجی
 • فروشگاه لوازم خانگی
  مدنی، بخشی فرد، بین یوسفی و موسوی
 • گالری لوازم اداری و خانگی پانیک
  انقلاب اسلامی، والی زاده
 • لوازم خانگی عالیجناب
  ابن سینا، مازندران، بین زندی و مدنی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه اسنوا چهارراه شهرستانی (ایرانمهر) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه اسنوا چهارراه شهرستانی (ایرانمهر) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه اسنوا چهارراه شهرستانی (ایرانمهر) ندارد.
  location استان تهران، تهران، دماوند، منتظری، مرتجایی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فروشگاه اسنوا چهارراه شهرستانی (ایرانمهر)

  شنبه 09:30 تا 21:00
  یک‌شنبه 09:30 تا 21:00
  دوشنبه 09:30 تا 21:00
  سه‌شنبه 09:30 تا 21:00
  چهارشنبه 09:30 تا 21:00
  پنج‌شنبه 09:30 تا 21:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo