info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان معلم
category

ایستگاه اتوبوس میدان معلم محله کوچه بیوک، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان معلم

ایستگاه اتوبوس میدان معلم (ایستگاه اتوبوس) در محله کوچه بیوک یزد و خیابان کوی دوازدهم واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله کوچه بیوک یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شبکه هزاره و همچنین ساندویچ ناصر، شورای حل اختلاف، فروشگاه موادغذایی شیررضا، پمپ بنزین کمربندی و مرکز خرید بزرگ کوثر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان معلم یزد

ایستگاه اتوبوس میدان معلم یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله کوچه بیوک قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار رضا پاکنژاد، کوی دوازدهم است. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان معلم یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی سینا سیر قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان معلم یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان معلم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بلوار امام
  بلوار ولیعصر، 17 شهریور، نرسیده به ولیعصر 2
 • ایستگاه اتوبوس بنیاد مسکن
  بلوار ولیعصر، بین ولیعصر 2 و 17 شهریور
 • ایستگاه اتوبوس کوثر
  بلوار محمدکاظم طباطبایی یزدی، بین فلاح نژاد و امام حسین
 • ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت امام
  بلوار ولیعصر، بین 17 شهریور و بیست و ششم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان معلم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان معلم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان معلم ندارد.
  neshan logo