info
عکس دانشکده پزشکی
category

دانشکده پزشکی محله آل احمد، تهران

دانشکده
5.0
1 رای

درباره‌ی دانشکده پزشکی

دانشکده پزشکی (دانشکده) در محله آل احمد تهران و خیابان حکمت واقع شده است. این مرکز یکی از چهارده دانشکده در محله آل احمد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان امام رضا (ع) (501 ارتش) و همچنین دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، سالن الغدیر دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، مسجد قدس دانشگاه تربیت مدرس، اداره پست و کافه کتاب گالری مدرس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو دانشگاه تربیت مدرس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر دانشکده‌های که در محدوده دانشکده پزشکی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Mahi (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دانشکده پزشکی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد دانشکده پزشکی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دانشکده پزشکی ندارد.
neshan logo