عکس مامورسرای راه آهن
category

مامورسرای راه آهن (محله جوادیه (زمانی)، تهران)

مهمانپذیر و پانسیون
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شوش

موقعیت مامورسرای راه آهن یکی از مهمانپذیرهای خوب منطقه در محله جوادیه (زمانی) تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

مامورسرای راه آهن (مهمانپذیر و پانسیون) در محله جوادیه (زمانی) تهران و خیابان شوش واقع شده است. این مکان یکی از دو مهمانپذیر و پانسیون در محله جوادیه (زمانی) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بهارلو و مجتمع تجاری آفرینش و همچنین ایستگاه راه آهن تهران، مسجد حر- ایستگاه راه آهن تهران، انبار توشه راه آهن تهران، پارکینگ طبقاتی کرمانیان و ایستگاه مترو راه آهن قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مهمانپذیرهای خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو راه آهن، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شوش

تلفن تماس: 02155125075


سایر مهمانپذیرهای که در محدوده مامورسرای راه آهن واقع شده‌اند:

 • مهمانپذیر بوعلی
  (3.1)
  ولیعصر(عج)، میدان راه آهن
 • مسافرخانه آریا
  (3.1)
  ولیعصر(عج)، کارگر جنوبی
 • مهمانپذیر آذربایجان
  (3.9)
  شوش، بین رجعتی و بیگی
 • مهمانپذیر فردوسی
  (4.1)
  ولیعصر(عج)، بین میدان راه آهن و رکاب گردان
 • مهمانسرای فیروزکوه
  (2.4)
  شوش، پارسیان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اصفهانی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مامورسرای راه آهن تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  پانسیون مجتمع اقامتی اقامتگاه مهمانپذیر مسافرخانه مهمانسرا مهمانسرای

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد مامورسرای راه آهن

  • avatar
   کاربر نشان (شهریار سطح ۴) دوشنبه 18 بهمن ماه 1400

   عالی

  • avatar
   maaah_shiiid (شهریار سطح ۵) جمعه 29 اسفند ماه 1399

   خوب

  • avatar
   the_light (شهریار سطح ۴) سه شنبه 26 اسفند ماه 1399

   مامورسرای راه آهن یه جای خیلی خوب وعالی وبا پرسنل خیلی خوبه

  • avatar
   علیسا (شهریار سطح ۵) دوشنبه 30 فروردین ماه 1400

   مامورسرای راه آهن جای پارک خوبی نداره و امکاناتش ضعیفه و پیشنهادنمیشه

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مامورسرای راه آهن تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مامورسرای راه آهن تهران ندارد.