عکس میدان راه آهن
category

میدان راه آهن (محله راه آهن، تهران)

میدان
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شوش، میدان راه آهن

موقعیت میدان راه آهن یکی از میدان‌های خوب منطقه در محله راه آهن تهران را به همراه آدرس ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

میدان راه آهن (میدان) در محله راه آهن تهران و خیابان ورودی مترو راه آهن واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بهارلو و مجتمع تجاری آفرینش و همچنین قهوه خانه آذری، ایستگاه راه آهن تهران، مسجد حر راه آهن، پارکینگ طبقاتی کرمانیان و مامورسرای راه آهن قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از میدان‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو راه آهن، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


تصاویر میدان راه آهن


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شوش، میدان راه آهن


سایر میدان‌های که در محدوده میدان راه آهن واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد قاضی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ یکشنبه 13 آذر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی میدان راه آهن تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

میدان را اهن میدان راه آهن میدان راه اهن

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 13 آذر ماه 1401

نظرات کاربران در مورد میدان راه آهن

 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۵) پنجشنبه 18 فروردین ماه 1401

  عالی و خاطره انگیز است

  2
 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۱) جمعه 11 شهریور ماه 1401

  خوب

 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۱) دوشنبه 14 شهریور ماه 1401

  خوب

 • avatar
  محمد قاضی (شهریار سطح ۵) سه شنبه 15 شهریور ماه 1401

  خوب و زیبا

 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۲) سه شنبه 15 شهریور ماه 1401

  همیشه شلوغ و جای پارک نیست

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد میدان راه آهن تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه میدان راه آهن تهران ندارد.