عکس مجتمع تجاری آفرینش
category

مجتمع تجاری آفرینش (محله راه آهن، تهران)

بازار و مرکز خرید
2.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، کارگر جنوبی، بین فصیحی نیا و استاد زمانی

موقعیت مجتمع تجاری آفرینش در محله راه آهن تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

مجتمع تجاری آفرینش (بازار و مرکز خرید) در محله راه آهن تهران و خیابان کارگر جنوبی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان پارسا و همچنین سفره خانه سنتی آذری، پارکینگ طبقاتی کرمانیان، مجتمع گنجینه، فروشگاه شهروند و تعمیرات دما سیستم قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو راه آهن، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


تصاویر مجتمع تجاری آفرینش


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، کارگر جنوبی، بین فصیحی نیا و استاد زمانی


سایر مراکز خرید که در محدوده مجتمع تجاری آفرینش واقع شده‌اند:

 • پاساژ اطلس
  (4.0)
  نوری، زمانی، بین کریمی و مهدی رضایی
 • مجتمع تجاری نگین رازی
  (5.0)
  هلال احمر، مقدم
 • مجتمع تجاری رازی
  (4.6)
  مولوی، جوادیان، بین سالم و دروازه بان
 • پاساژ تهران
  (5.0)
  صیامی حاجی آباد، بین خادم و مدرسه
 • بازارچه
  (5.0)
  نوری، مدنی، احمدی نسب، بین زمانی و هشتم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط 09120120946 (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع تجاری آفرینش تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مرکز بازار مجتمع مال تجاری سنتر خرید پاساژ

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع تجاری آفرینش تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع تجاری آفرینش تهران ندارد.