info
عکس ایستگاه زی‌ رو (مهراد)
category

ایستگاه زی‌ رو (مهراد) محله جردن - پارک ملت، تهران

درباره‌ی ایستگاه زی‌ رو (مهراد)

ایستگاه زی‌ رو (مهراد) (ایستگاه دوچرخه) در محله جردن - پارک ملت تهران و خیابان مهراد واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه دوچرخه در محله جردن - پارک ملت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دریاچه پارک ملت و بازار صفویه و همچنین سازمان مدیریت صنعتی، فود کورت جام جم، جام جم، کافه جام جم و درب جام جم سازمان صدا و سیما قرار گرفته است.
سایر ایستگاه‌های دوچرخه که در محدوده ایستگاه زی‌ رو (مهراد) واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط صالحی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 08 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه زی‌ رو (مهراد) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 08 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه زی‌ رو (مهراد) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه زی‌ رو (مهراد) ندارد.
neshan logo