info
عکس ایستگاه زی‌ رو (ولیعصر-سعیدی)
category

ایستگاه زی‌ رو (ولیعصر-سعیدی) محله جردن - پارک ملت، تهران

درباره‌ی ایستگاه زی‌ رو (ولیعصر-سعیدی)

ایستگاه زی‌ رو (ولیعصر-سعیدی) (ایستگاه دوچرخه) در محله جردن - پارک ملت تهران و خیابان سعیدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه دوچرخه در محله جردن - پارک ملت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان قلب و عروق شهید رجایی و بازار صفویه و همچنین کافه کلاسیک، مجموعه ورزشی عترت و همت، رستوران ته چین بار، افرا کتاب و سالن زیبایی جردن غزاله بدیعی قرار گرفته است.
سایر ایستگاه‌های دوچرخه که در محدوده ایستگاه زی‌ رو (ولیعصر-سعیدی) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه زی‌ رو (جردن تقاطع آرش)
  آرش غربی، بعد از تونل آرش
 • ایستگاه زی‌ رو (دستگردی)
  ولیعصر، بنیسی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Farhad.s2000 (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 08 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه زی‌ رو (ولیعصر-سعیدی) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 08 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه زی‌ رو (ولیعصر-سعیدی) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه زی‌ رو (ولیعصر-سعیدی) ندارد.
  neshan logo