info
عکس ایستگاه زی‌ رو (صبا غربی)
category

ایستگاه زی‌ رو (صبا غربی) محله جردن - پارک ملت، تهران

درباره‌ی ایستگاه زی‌ رو (صبا غربی)

ایستگاه زی‌ رو (صبا غربی) (ایستگاه دوچرخه) در محله جردن - پارک ملت تهران و خیابان صبا غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه دوچرخه در محله جردن - پارک ملت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی تندیس، موزه هنرهای دینی امام علی (ع) و پاساژ آسیا و همچنین رستوران شاندیز جردن، داون تاون، بالکافه، شرکت اسنپ تریپ و پوشاک جین وست قرار گرفته است.
سایر ایستگاه‌های دوچرخه که در محدوده ایستگاه زی‌ رو (صبا غربی) واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 08 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه زی‌ رو (صبا غربی) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 08 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه زی‌ رو (صبا غربی) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه زی‌ رو (صبا غربی) ندارد.
neshan logo