info
عکس ایستگاه زی‌ رو (جردن تقاطع آرش)
category

ایستگاه زی‌ رو (جردن تقاطع آرش) محله جردن - پارک ملت، تهران

درباره‌ی ایستگاه زی‌ رو (جردن تقاطع آرش)

ایستگاه زی‌ رو (جردن تقاطع آرش) (ایستگاه دوچرخه) در محله جردن - پارک ملت تهران و خیابان آرش غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه دوچرخه در محله جردن - پارک ملت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی تندیس، موزه هنرهای دینی امام علی (ع) و پاساژ آسیا و همچنین رستوران شاندیز جردن، داون تاون، بالکافه، شرکت اسنپ تریپ و پوشاک جین وست قرار گرفته است.
سایر ایستگاه‌های دوچرخه که در محدوده ایستگاه زی‌ رو (جردن تقاطع آرش) واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 08 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه زی‌ رو (جردن تقاطع آرش) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 08 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه زی‌ رو (جردن تقاطع آرش) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه زی‌ رو (جردن تقاطع آرش) ندارد.
neshan logo