info
عکس کارگاہ پوشاک ارمان
category

کارگاہ پوشاک ارمان محله مشهد، اراک

فروشگاه لباس
3.5
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کارگاہ پوشاک ارمان

کارگاہ پوشاک ارمان (فروشگاه لباس) در محله مشهد اراک و خیابان عراقی واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه لباس در محله مشهد اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان دامپزشکی آبان، فروشگاه رحیمی، فروشگاه موتور سیکلت مهدی، بانک صادرات و فروشگاه رینگولاستیک آهنگرانی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه کارگاہ پوشاک ارمان اراک

آدرس فروشگاه کارگاہ پوشاک ارمان اراک، شهر اراک، محله رنگرزها و است. شماره تلفن این فروشگاه 09385284441 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه کارگاہ پوشاک ارمان اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله رنگرزها است. بوتیک باربد، پوشاک به روز و پوشاک دی از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه کارگاہ پوشاک ارمان اراک برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه کارگاہ پوشاک ارمان اراک از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس سازمان زندانها قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه کارگاہ پوشاک ارمان اراک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه کارگاہ پوشاک ارمان اراک دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده کارگاہ پوشاک ارمان واقع شده‌اند:

 • بوتیک باربد
  جواد الائمه، سید علی میرجعفری - عسگری
 • پوشاک به روز
  میرزای شیرازی شمالی، خیابان شهدا
 • پوشاک دی
  بلوار قائم مقام فراهانی، مولوی غربی، بین بن‌بست سوم و حاج بهرامی
 • لباس جیریایی
  میرزای شیرازی شمالی، حافظ، بین حافظ 2 و قاسمی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Rahmani (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کارگاہ پوشاک ارمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کارگاہ پوشاک ارمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کارگاہ پوشاک ارمان ندارد.
  neshan logo