info
عکس مواغذایی رحیمی
category

مواغذایی رحیمی محله مشهد، اراک

سوپرمارکت و هایپرمارکت
3.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مواغذایی رحیمی

مواغذایی رحیمی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله مشهد اراک و خیابان عسگری مهرآبادی واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفت سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله مشهد اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ ارشاد و همچنین بیمارستان دامپزشکی آبان، فروشگاه رحیمی، کارگاہ پوشاک ارمان، فروشگاه موتور سیکلت مهدی و نانوایی سنگکی (امیری) قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده مواغذایی رحیمی واقع شده‌اند:

 • فروشگاه اکتیو
  بلوار آیت الله غفاری، آیت الله سعیدی
 • سوپر مارکت شهروند
  آقا نورالدین، بین تابناک 5 و علی نباتی
 • فروشگاه سهروند
  محسنی، آقا نورالدین، بین تابناک 5 و علی نباتی
 • سوپر مارکت کربلایی
  بلوار سیدالشهدا، خیابان لاله، لاله 3
 • سوپرمارکت اسد ملکی
  بلوار آیت الله غفاری، قرنی، الیاس محمدی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Rostami (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مواغذایی رحیمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مواغذایی رحیمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مواغذایی رحیمی ندارد.
  neshan logo