info
عکس سوپر مارکت محله برادران شرفی
category

سوپر مارکت محله برادران شرفی محله کیان آباد، اهواز

سوپرمارکت و هایپرمارکت
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت محله برادران شرفی

سوپر مارکت محله برادران شرفی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله کیان آباد اهواز و خیابان ۲۰ متری زنجیره ای واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله کیان آباد اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی قهوه سرای تلخ، الکتریکی لویمی، سوپر گوشت و مرغ رضا حمادی، نمایشگاه اهواز کورین و مسجد امام خمینی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت محله برادران شرفی واقع شده‌اند:

 • کعبی
  اروند، بین سپید و چهاردهم
 • سوپر مارکت غزال
  اروند، پانزدهم
 • سوپرمارکت
  اروند، شانزدهم، احداثی، بین هفدهم و پانزدهم
 • سوپر مارکت ممبینی
  اروند، بین شانزدهم و پانزدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط shahriyaaarsaaadat (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت محله برادران شرفی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت محله برادران شرفی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت محله برادران شرفی ندارد.
  neshan logo