info
عکس داروخانه دکتر پهلوان نژاد
category

داروخانه دکتر پهلوان نژاد (اصفهان)

داروخانه

درباره‌ی داروخانه دکتر پهلوان نژاد

داروخانه دکتر پهلوان نژاد (داروخانه) در اصفهان و خیابان بهارستان غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز جراحی و درمانگاه شبانه روزی کسری، زمین چمن مارچین، بانک مسکن، سوپر مواد غذایی سلیمانی و فست فود آبادان قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر پهلوان نژاد اصفهان

برای رفتن به داروخانه دکتر پهلوان نژاد اصفهان باید به شهر اصفهان، محله مارچین بروید. استان اصفهان، اصفهان، بهارستان غربی، بین 90 و گلزار شهدای مارچین آدرس دقیق این داروخانه است.

داروخانه دکتر پهلوان نژاد اصفهان یکی از داروخانه‌های خوب محله مارچین در شهر اصفهان است. مرکز مشاوره پرتو توحید، درمانگاه شبانه روزی مهدیه، کلینیک دوستاران کودک توحید - شبانه روزی و درمانگاه حضرت ابوالفضل، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی هستند که در محدوده این داروخانه قرار دارند. از داروخانه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به داروخانه شبانه روزی دکتر اکوان اشاره کرد. یادتان باشد که این داروخانه، داروخانه‌ای شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر پهلوان نژاد اصفهان برویم؟

شما می‌توانید برای رفتن به این داروخانه از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس شهيد خليفه سلطاني در نزدیکی داروخانه دکتر پهلوان نژاد اصفهان قرار دارد. برای رسیدن به این داروخانه می‌توانید در ایستگاه مترو قدس پیاده شوید.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند که بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. علاوه بر مسیریابی، شما می‌توانید از طریق نشان اطلاعات دیگری هم در مورد این مکان به دست آورید. در جدول زیر شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر پهلوان نژاد اصفهان را ببینید. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر پهلوان نژاد واقع شده‌اند:

 • داروخانه شبانه روزی دکتر اکوان
  (4.1)
  بهارستان غربی، ملت (86)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط smoakhavan (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر پهلوان نژاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر پهلوان نژاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر پهلوان نژاد ندارد.
  neshan logo