info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک قدس
category

ایستگاه اتوبوس پارک قدس اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک قدس

ایستگاه اتوبوس پارک قدس (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان بهارستان غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز جراحی و درمانگاه شبانه روزی کسری، زمین چمن مارچین، پارک قدس، آبمیوه و بستنی مرو و گل فروشی زنبق قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک قدس اصفهان

ایستگاه اتوبوس پارک قدس اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله مارچین پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بهارستان غربی، بین 90 و گلزار شهدای مارچین واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پارک قدس اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو قدس قرار گرفته است. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس انصار را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پارک قدس اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک قدس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید خلیفه سلطانی
  شهید خلیفه سلطانی، بین امام خمینی و بوعلی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بزرگراه امام خمینی، شهدای عاشق آباد، کوثر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک قدس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک قدس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک قدس ندارد.
  neshan logo