عکس ایستگاه اتوبوس پارک قدس
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پارک قدس (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، بهارستان غربی، بین 90 و گلزار شهدای مارچین

موقعیت ایستگاه اتوبوس پارک قدس اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پارک قدس (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان بهارستان غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز جراحی و درمانگاه شبانه روزی کسری، زمین چمن مارچین، پارک قدس، ایستگاه اتوبوس پارک قدس و داروخانه دکتر پهلوان نژاد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو قدس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک قدس

ایستگاه اتوبوس پارک قدس را می‌توانید در شهر اصفهان، خیابان بهارستان غربی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بهارستان غربی، بین 90 و گلزار شهدای مارچین واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پارک قدس عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو قدس قرار گرفته است. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس انصار را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پارک قدس مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، بهارستان غربی، بین 90 و گلزار شهدای مارچین


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک قدس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهيد خليفه سلطاني
  سردار شهید خلیفه سلطانی، بین امام خمینی و بوعلی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  سلمان فارسی، کوثر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک قدس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک قدس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک قدس ندارد.
  neshan logo