info
عکس فروشگاه کناف میرآبادی
category

فروشگاه کناف میرآبادی اصفهان

ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان
5.0
1 رای

درباره‌ی فروشگاه کناف میرآبادی

فروشگاه کناف میرآبادی (ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان) در اصفهان و خیابان بهارستان غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز جراحی و درمانگاه شبانه روزی کسری، زمین چمن مارچین، بانک مسکن، سوپر مواد غذایی سلیمانی و نانوایی قدس قرار گرفته است.
سایر مراکز ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان که در محدوده فروشگاه کناف میرآبادی واقع شده‌اند:

 • کلینیک ساختمانی زیتون
  سلمان فارسی
 • فروشگاه آلتون
  امام رضا
 • دفتر خدمات مهندسی سید
  کوثر
 • فروشگاه بهداشتی پارسیان
  بهارستان غربی، امام خمینی
 • مصالح فروشی
  شهدای بابوکان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فروشگاه کناف میرآبادی (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ شنبه 14 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه کناف میرآبادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 14 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه کناف میرآبادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه کناف میرآبادی ندارد.
  neshan logo