info
عکس ایستگاه اتوبوس قصرالدشت
category

ایستگاه اتوبوس قصرالدشت محله سلسبیل شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس قصرالدشت

ایستگاه اتوبوس قصرالدشت (ایستگاه اتوبوس) در محله سلسبیل شمالی تهران و خیابان دامپزشکی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله سلسبیل شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان و زایشگاه بابک و بازار تاناکورای تهران و همچنین شهر کباب و جوجه نارنج، تعمیرگاه تخصصی ابزار پزشکی، موسسه پژوهشی شکوفه دانش، پی سی وب و آزمایشگاه نوید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس قصرالدشت تهران

ایستگاه اتوبوس قصرالدشت تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله سلسبیل شمالی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس نواب صفوی، دامپزشکی می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس قصرالدشت تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شادمان است. تاکسی سرویس سبز هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده قصرالدشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری
  جمهوری اسلامی، نرسیده به کریمی پور
 • ایستگاه اتوبوس ارومیه
  توحید، بین ارومیه و گلچین
 • ایستگاه اتوبوس کلهرنواب
  توحید، یدالله کلهر
 • ایستگاه اتوبوس جیحون
  بزرگراه یادگار امام، مالک اشتر، بین خرم بختی و رشید
 • ایستگاه اتوبوس رودکی
  آزادی، بین طاهرنیا و شهدای منا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس قصرالدشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس قصرالدشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس قصرالدشت ندارد.
  neshan logo