info
عکس ایستگاه اتوبوس کلانتری
category

ایستگاه اتوبوس کلانتری محله کوجان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کلانتری

ایستگاه اتوبوس کلانتری (ایستگاه اتوبوس) در محله کوجان اصفهان و خیابان شهیدان کاظمی(کوجان) واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله کوجان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی داروخانه دکتر طغیانی، مسجد امام حسن، لوازم التحریر دلسا، کلانتری 27 و نانوایی سنگک سبوس دار(احمدی) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کلانتری اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس کلانتری اصفهان، شهر اصفهان، محله کوجان است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شهیدان کاظمی(کوجان)، بین محسن اکبری و شبنم بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کلانتری اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی میخک واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس کلانتری اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کلانتری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کارواش صدف
  بزرگراه امام خمینی، بین بنکدار و امام خمینی 53
 • ایستگاه اتوبوس درخشان
  بزرگراه امام خمینی، بین عدالت و احمدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کلانتری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کلانتری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کلانتری ندارد.
  neshan logo