info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک مومنین
category

ایستگاه اتوبوس پارک مومنین محله آزاد شهر، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک مومنین

ایستگاه اتوبوس پارک مومنین (ایستگاه اتوبوس) در محله آزاد شهر یزد و خیابان فردوسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و هشت ایستگاه اتوبوس در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد امیرالمومنین، پارک امیرالمومنین (ع)، ایستگاه اتوبوس میهن و پیش دبستانی مهر و ماه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک مومنین یزد

در شهر یزد، محله آزاد شهر ، ایستگاه اتوبوس پارک مومنین یزد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید دهقان، فردوسی 10، فردوسی، بین فردوسی 7 و یاس است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پارک مومنین یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین علی محمد را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پارک مومنین یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک مومنین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه بهارستان
  بلوار واعظ، بین ششم و فلکه چهارم آزادشهر
 • ایستگاه اتوبوس بهزیستی
  بلوار واعظ، ولایت، بین میدان ولایت و نرجس
 • ایستگاه اتوبوس میدان حر
  بلوار واعظ، بین جمهوری اسلامی و میدان حر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک مومنین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک مومنین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک مومنین ندارد.
  neshan logo