info
عکس ایستگاه اتوبوس گلستان
category

ایستگاه اتوبوس گلستان محله بلوار ابوذر - آهنگ، تهران

ایستگاه اتوبوس
2.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گلستان

ایستگاه اتوبوس گلستان (ایستگاه اتوبوس) در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران و بلوار نبرد جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آتیه بازار و همچنین بوستان گلچین، دبستان کاظمیه، داروخانه شبانه روزی دکتر مهرآبادی، فست فود دایان و نانوایی سنگک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلستان تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس گلستان تهران، شهر تهران، محله بلوار ابوذر - آهنگ است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار نبرد جنوبی، بین گلستان هیجدهم و بقایی می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس گلستان تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس شقایق قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس گلستان تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آسیاب
  بزرگراه بسیج، بعد از ثروتی
 • ایستگاه اتوبوس بلوار کوثر
  ده حقی(آهنگ)، محلات
 • ایستگاه اتوبوس رحمانی
  بزرگراه بسیج، بعد از ثروتی
 • ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و دو
  بزرگراه بسیج، بین رستم اعتمادی و علی اصغر بهمن آبادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلستان ندارد.
  neshan logo