عکس ایستگاه اتوبوس ابوذر بهارستان
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس ابوذر بهارستان (محله بلوار ابوذر - آهنگ، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار ابوذر، بعد از خاوران

موقعیت ایستگاه اتوبوس ابوذر بهارستان در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ابوذر بهارستان (ایستگاه اتوبوس) در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران و بلوار ابوذر واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و هشت ایستگاه اتوبوس در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ترمینال خاوران و همچنین پلیس راهنمایی و رانندگی منطقه 15، بلوار ابوذر پل ششم، ساختمان سبحان، پارکینگ و دفتر تعزیرات،واحد جنوب،مناطق،۱۴,۱۵,۱۶ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابوذر بهارستان

ایستگاه اتوبوس ابوذر بهارستان را می‌توانید در شهر تهران، محله بلوار ابوذر - آهنگ بلوار ابوذر پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار ابوذر، بعد از خاوران است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ابوذر بهارستان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ابوذر بهارستان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار ابوذر، بعد از خاوران


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابوذر بهارستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  خاوران، نرسیده به شهیدان سجادیان
 • ایستگاه اتوبوس گلستان
  بلوار نبرد جنوبی، بین شریفی و بقایی
 • ایستگاه اتوبوس گلچین
  بلوار نبرد جنوبی، بین بقایی و احمدوند
 • ایستگاه اتوبوس سنگبری
  بزرگراه بسیج، بین غفاری و اصغری راد
 • ایستگاه اتوبوس خیابان دهم
  بزرگراه بسیج، فاضلی، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین دهم و احمدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابوذر بهارستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابوذر بهارستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابوذر بهارستان ندارد.
  neshan logo