info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان دندانپزشکان
category

ایستگاه اتوبوس میدان دندانپزشکان محله شریف، مشهد

ایستگاه اتوبوس
3.7
3 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان دندانپزشکان

ایستگاه اتوبوس میدان دندانپزشکان (ایستگاه اتوبوس) در محله شریف مشهد و بلوار معلم واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله شریف مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خشت و خورشید خراسان و همچنین پروتئین مزه قاطی، فست فود برکه، مسجد سبحان، کترینگ تشریفات و کباب ارتین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان دندانپزشکان مشهد

ایستگاه اتوبوس میدان دندانپزشکان مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله شریف پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار معلم، بین میدان دندانپزشکان و معلم 74 است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان دندانپزشکان مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو اقبال لاهوری قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس افروز قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان دندانپزشکان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فارغ التحصیلان 6
  بلوار فارغ التحصیلان، بین فارغ التحصیلان 6 و 8
 • ایستگاه اتوبوس فارغ التحصیلان 5
  بلوار فارغ التحصیلان، بین فارغ التحصیلان 3 و 5
 • ایستگاه اتوبوس آموزگار 77
  شهید ستاری، بلوار آموزگار، بین آموزگار 75 و 77
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 05 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان دندانپزشکان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 05 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان دندانپزشکان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان دندانپزشکان ندارد.
  neshan logo