info
عکس مدرسه پروین اعتصامیعکس مدرسه پروین اعتصامی
category

مدرسه پروین اعتصامی (محله قلمستان - براداران جوادیان، تهران)

موسسه آموزشی
5.0
4 رای

درباره‌ی مدرسه پروین اعتصامی

موقعیت مدرسه پروین اعتصامی در محله قلمستان - براداران جوادیان تهران را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

مدرسه پروین اعتصامی (موسسه آموزشی) در محله قلمستان - براداران جوادیان تهران و خیابان محمدی واقع شده است. این موسسه یکی از دو موسسه آموزشی در محله قلمستان - براداران جوادیان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه عمارت انیس الدوله و مجتمع تجاری رازی و همچنین کافه قنادی لادن، نمایندگی تامین قطعات باجاج شعبه 1 مرکزی، مسجد پنبه چی، آموزشگاه رانندگی سهرابی و داروخانه دکتر شیر خورشیدی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این موسسه یکی از موسسه‌های آموزشی خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این موسسه به ایستگاه مترو مهدیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده مدرسه پروین اعتصامی واقع شده‌اند:

 • آموزشگاه علمی آزاد پسرانه آرمان
  ولیعصر، شبستری
 • آموزشگاه موسیقی سئودا
  (5.0)
  ولیعصر، بین تولدی دیگر و میرکاظمیان
 • مدرسه پیام قرآن
  (5.0)
  ولیعصر، بین محمد علی و بشیری
 • آموزشگاه فنی حرفه ای خاتم
  (5.0)
  کارگر جنوبی، جنابی، بین مهدوی و محبوب
 • مدرسه 15 خرداد
  (4.0)
  مولوی، قاسمی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 04 خرداد ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مدرسه پروین اعتصامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  موسسه آموزشگاه آموزشی آموزش

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 04 خرداد ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مدرسه پروین اعتصامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مدرسه پروین اعتصامی ندارد.
  location استان تهران تهران استان تهران، تهران، ولیعصر، محمدی
  clock - - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری مدرسه پروین اعتصامی

  شنبه 07:00 تا 13:00
  یک‌شنبه 07:00 تا 13:00
  دوشنبه 07:00 تا 13:00
  سه‌شنبه 07:00 تا 13:00
  چهارشنبه 07:00 تا 13:00
  پنج‌شنبه تعطیل است
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo