info
عکس موتور فروشی کویر
category

موتور فروشی کویر محله بهارستان، تهران

فروشگاه مرتبط با خودرو

درباره‌ی موتور فروشی کویر

موتور فروشی کویر (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله بهارستان تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. این فروشگاه یکی از 128 فروشگاه مرتبط با خودرو در محله بهارستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امیر اعلم، خانه موزه استاد ابوالحسن صبا و بازار باغ سپهسالار و همچنین رستوران تیلیت، هتل مرکزی، کفش نادر، ساختمان بیمه ایران و طباخی کاشف قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو سعدی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده موتور فروشی کویر واقع شده‌اند:

 • اسپرت پاسارگاد
  نویدی
 • اتوکار لوکس
  امیرکبیر، بین نویدی و سراج الملک
 • فروشگاه ووکال سیستم
  فردوسی، بین خواندنیها و طبس
 • راستین یدک
  امیرکبیر، اشراقی
 • فروشگاه آبتین
  امیرکبیر، ملت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امیر حسن سهرابی (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موتور فروشی کویر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موتور فروشی کویر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موتور فروشی کویر ندارد.
  neshan logo