info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران مسگرآباد
category

ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران مسگرآباد (محله بلوار ابوذر - آهنگ، تهران)

ایستگاه اتوبوس
1.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران مسگرآباد

ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران مسگرآباد (ایستگاه اتوبوس) در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران و بلوار ابوذر، خاوران واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و هفت ایستگاه اتوبوس در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ترمینال خاوران و همچنین پایانه مسافربری خاوران، پوشاک کده، پلیس راهنمایی و رانندگی منطقه 15، دبیرستان نمونه دولتی 17 شهریور و تالار پذیرایی قصر الماس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران مسگرآباد تهران

ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران مسگرآباد تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله بلوار ابوذر - آهنگ قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار ابوذر، خاوران قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران مسگرآباد تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس شقایق قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران مسگرآباد تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه خاوران مسگرآباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  خاوران، بین اعظمی و هاشمی
 • ایستگاه اتوبوس الزهرا
  بلوار ابوذر، بین نعمتی و خوش گشت
 • ایستگاه اتوبوس خیابان سوم
  بزرگراه بسیج، نراقی، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین رحمانی و زارعی
 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر
  بلوار ابوذر، بین هانی و بقایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران مسگرآباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران مسگرآباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران مسگرآباد ندارد.
  neshan logo