info
عکس پردیس سینمایی معین مال
category

پردیس سینمایی معین مال محله دکتر هوشیار، تهران

سالن و پردیس سینمایی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پردیس سینمایی معین مال

پردیس سینمایی معین مال (سالن و پردیس سینمایی) در محله دکتر هوشیار تهران و خیابان مهدی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی معین مال و معین مال و همچنین فروشگاه رفاه، کیا موتورز، نسکو کافه، پیتزا سیب 360 استاد معین و داروخانه شبانه روزی دکتر نادری قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجموعه به ایستگاه مترو استاد معین، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس سینما پردیس سینمایی معین مال تهران

سینما پردیس سینمایی معین مال تهران در شهر تهران محله دکتر هوشیار واقع شده است. استان تهران، تهران، آزادی، استاد معین، مهدی آدرس دقیق این سینما و +982166077100 شماره تلفن آن است. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر به وبسایت این سینما cinematicket.org مراجعه کنید. سینما پردیس سینمایی معین مال تهران را می توان یکی از سینماهای خوب شهر تهران به شمار آورد. از دیگر مراکز تفریحی و سرگرمی در محدوده این سینما می توانیم از مجموعه اتاق فرار معین مال، دریاچه بوستان المهدی عجل الله و کافه گیم باتیس نام ببریم.

چطور به سینما پردیس سینمایی معین مال تهران برویم؟

خوب است بدانید که این سینما در نزدیکی ایستگاه اتوبوس معراج قرار دارد. برای رفتن به سینما پردیس سینمایی معین مال تهران از طریق مترو، باید در ایستگاه مترو دکتر جبیب اله پیاده شوید. اپلیکیشن مسیریاب نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به سینما پردیس سینمایی معین مال تهران به شما کمک می کند. نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر اتوبوس یا مترو به شما کمک می کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می گذارد. اگر به سینما پردیس سینمایی معین مال تهران مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد پردیس سینمایی معین مال

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    کاربر نشان
    جمعه 28 مهر ماه 1402

    سالن یک ظرفیتش ۹۰ نفر و سالن دو و سه ۶۰ نفر هست، سالن یک و سه رو رفتم که خوب بود و بدلیل شیب مناسب، کله ی نفر جلویی مانع دیدن پرده نمایش نمیشه


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 21 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پردیس سینمایی معین مال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پردیس سینمایی معین مال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پردیس سینمایی معین مال ندارد.
location استان تهران، تهران، آزادی، استاد معین، مهدی
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری پردیس سینمایی معین مال

شنبه 10:00 تا 22:00
یک‌شنبه 10:00 تا 22:00
دوشنبه 10:00 تا 22:00
سه‌شنبه 10:00 تا 22:00
چهارشنبه 10:00 تا 22:00
پنج‌شنبه 10:00 تا 22:00
جمعه 10:00 تا 22:00
ثبت نظر و تصویر
neshan logo