info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع سیدالشهدا
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع سیدالشهدا (محله پاسداران، حمیدیا)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع سیدالشهدا

موقعیت ایستگاه اتوبوس مجتمع سیدالشهدا در محله پاسداران حمیدیا را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مجتمع سیدالشهدا (ایستگاه اتوبوس) در محله پاسداران حمیدیا و بلوار پاسداران واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و پنج ایستگاه اتوبوس در محله پاسداران حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی آجیلی و همچنین داروخانه رشیدی، دبیرستان پسرانه مجتمع آموزشی حضرت سیدالشهداء، موسسه زبان نارسیس، دفتر قالیشویی آفتاب کبیر یزد و مسجد حضرت قاسم (ع) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع سیدالشهدا

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر حمیدیا، ایستگاه اتوبوس مجتمع سیدالشهدا است که در محله پاسداران بلوار پاسداران قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار پاسداران، بین کوچه 36 و 38 قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مجتمع سیدالشهدا عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف حمیدیا دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس شبانه روزی سفیر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع سیدالشهدا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان ریاضی
  بلوار شهید قندی، بعد از کاج چهارم
 • ایستگاه اتوبوس پارک ناجی
 • ایستگاه اتوبوس کلنیک کوثر
  بلوار جهاد، بین پاسداران 2 و صابران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع سیدالشهدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع سیدالشهدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع سیدالشهدا ندارد.
  neshan logo