info
عکس ایستگاه اتوبوس آفتاب
category

ایستگاه اتوبوس آفتاب محله شهرستان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آفتاب

ایستگاه اتوبوس آفتاب (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرستان اصفهان و خیابان باغ مشهد واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله شهرستان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پل شهرستان و همچنین کافه رستوران اپتیموس(گارنیه)، اتو سرویس خانم و آقای روغن، سوپرمارکت افتاب، اتوگالری ایران زمین و شرکت شهر هوشمند قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آفتاب اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس آفتاب اصفهان است که در محله شهرستان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در باغ مشهد، بین سلمان فارسی و آفتاب قرار دارد. ایستگاه اتوبوس آفتاب اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس آفتاب اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آفتاب واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آفتاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آفتاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آفتاب ندارد.
neshan logo