info
عکس فروشگاه لوازم کوهنوردی و کمپینگ نیچر گارد
category

فروشگاه لوازم کوهنوردی و کمپینگ نیچر گارد محله ملک، اراک

فروشگاه لوازم ورزشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه لوازم کوهنوردی و کمپینگ نیچر گارد

فروشگاه لوازم کوهنوردی و کمپینگ نیچر گارد (فروشگاه لوازم ورزشی) در محله ملک اراک و خیابان امام خمینی، بین آموزش و پرورش و حاجی علی خانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند Dr. Kookhaei Office، حمام تاریخی چهارفصل (موزه باستان‌شناسی و مردم‌شناسی) و بازار تاریخی اراک و همچنین مرکز مشاوره و روانشناسی شاداب نوین، مجتمع تجاری فردوسی، آموزشگاه زبان مروج، فروشگاه لوازم الکترونیکی جام جم و آکواریوم ارشیا قرار گرفته است.

درباره فروشگاه لوازم کوهنوردی و کمپینگ نیچر گارد اراک

فروشگاه لوازم کوهنوردی و کمپینگ نیچر گارد اراک در شهر اراک، محله شهدا و قرار دارد. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد این فروشگاه، می‌توانید با شماره تلفن آن (09190200227) تماس بگیرید. فروشگاه لوازم کوهنوردی و کمپینگ نیچر گارد اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهدا به حساب می‌آید. لوازم ورزشی نود، لوازم ورزشی سالار و فروشگاه ورزشی داتیس اسپرت از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه لوازم کوهنوردی و کمپینگ نیچر گارد اراک برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه لوازم کوهنوردی و کمپینگ نیچر گارد اراک را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس انتهای ملک قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر به فروشگاه لوازم کوهنوردی و کمپینگ نیچر گارد اراک مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه لوازم کوهنوردی و کمپینگ نیچر گارد اراک را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر که در محدوده فروشگاه لوازم کوهنوردی و کمپینگ نیچر گارد واقع شده‌اند:

 • لوازم ورزشی نود
  بلوار امام خمینی، بین حمزه و گلها
 • لوازم ورزشی سالار
  بلوار امام خمینی، بین الکه و گلها
 • فروشگاه ورزشی داتیس اسپرت
  بلوار امام خمینی، حاج رییس
 • لوازم ورزشی بهزاد
  خیابان شهید بهشتی، عمار
 • لوازم ورزشی کانون
  (4.0)
  بلوار امام خمینی، بین ملت و اسرافیلی عراقی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Bahmanphoto360 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه لوازم کوهنوردی و کمپینگ نیچر گارد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه لوازم کوهنوردی و کمپینگ نیچر گارد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه لوازم کوهنوردی و کمپینگ نیچر گارد ندارد.
  neshan logo