info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید عباسچی
category

ایستگاه اتوبوس شهید عباسچی محله شمیران نو، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید عباسچی

ایستگاه اتوبوس شهید عباسچی (ایستگاه اتوبوس) در محله شمیران نو تهران و خیابان هنگام واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله شمیران نو تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ مهدیه و همچنین نمایندگی سایپا (غضنفری)، نمایندگی تایر بارز، کویر و یزد تایر، نمایندگی رگال رپتور مرکزی، لبنیات بستنی سنتی یزدی و فست فود مزه استار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید عباسچی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس شهید عباسچی تهران، شهر تهران، محله شمیران نو است. این ایستگاه اتوبوس در هنگام، بین حسین پور و عباسچی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید عباسچی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ولیعصر واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید عباسچی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید عباسچی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه استقلال
  هنگام، بین گلها و بختیاری
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه علم و صنعت
  هنگام، حیدرخانی، بین دانشگاه علم و صنعت و چهل و دوم
 • ایستگاه اتوبوس الغدیر
  هنگام، بین چهل و دوم و میدان الغدیر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید عباسچی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید عباسچی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید عباسچی ندارد.
  neshan logo