info
عکس باشگاه بدنسازی پرواز
category

باشگاه بدنسازی پرواز محله شهرک نفت (البرز)، تهران

سالن و مجموعه ورزشی
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی باشگاه بدنسازی پرواز

باشگاه بدنسازی پرواز (سالن و مجموعه ورزشی) در محله شهرک نفت (البرز) تهران و خیابان شفیعی واقع شده است. این مجتمع یکی از شش مجموعه ورزشی در محله شهرک نفت (البرز) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان 505 ارتش و مجتمع تجاری امپریوم و همچنین استخر طاق کسری، ساختمان گروه صنعتی شیشه کاوه، مسجد امام جعفر صادق (ع)، کترینگ الیزه و مونوشلف قرار گرفته است.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده باشگاه بدنسازی پرواز واقع شده‌اند:

 • ورزشگاه شهدای دارآباد
  پور ابتهاج، قیدی
 • باشگاه بام تهران
  آبادان، چهارده متری البرز، شهید آرش صبوری
 • باشگاه نامداران دارآباد
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، بلوار مژدی، هاشمی، بعد از آفتاب
 • باشگاه اکسیر
  بزرگراه ارتش، نخل، کنگان، کنگان یکم
 • آکادمی و زمین چمن فوتبال تی وان
  بزرگراه ارتش، بلوار مژدی، هاشمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سیدمحسن طباطبایی (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باشگاه بدنسازی پرواز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد باشگاه بدنسازی پرواز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باشگاه بدنسازی پرواز ندارد.
  neshan logo