info
عکس فروشگاه اتکا شعبه مشارکتی قمر بنی هاشم (ع)
category

فروشگاه اتکا شعبه مشارکتی قمر بنی هاشم (ع) محله ازگل، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای

درباره‌ی فروشگاه اتکا شعبه مشارکتی قمر بنی هاشم (ع)

فروشگاه اتکا شعبه مشارکتی قمر بنی هاشم (ع) (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله ازگل تهران و بزرگراه ارتش، نیروی زمینی واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه زنجیره‌ای در محله ازگل تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع گل نرگس و همچنین سالن ورزشی پوریای ولی، مدرسه بهجتیه، سوپرمارکت، نانوایی لواش و گالری مهنا قرار گرفته است.

درباره فروشگاه اتکا شعبه مشارکتی قمر بنی هاشم (ع) تهران

برای رفتن به فروشگاه اتکا شعبه مشارکتی قمر بنی هاشم (ع) تهران باید به شهر تهران، محله ازگل و بروید. فروشگاه اتکا شعبه مشارکتی قمر بنی هاشم (ع) تهران یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله ازگل است.

چطور به فروشگاه اتکا شعبه مشارکتی قمر بنی هاشم (ع) تهران برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه اتکا شعبه مشارکتی قمر بنی هاشم (ع) تهران را انتخاب کنید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش و الکترونیک قرار دارد. ایستگاه مترو شهید محلاتی هم در نزدیکی فروشگاه اتکا شعبه مشارکتی قمر بنی هاشم (ع) تهران قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم به فروشگاه اتکا شعبه مشارکتی قمر بنی هاشم (ع) تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه مشاهده می‌کنید. اگر از فروشگاه اتکا شعبه مشارکتی قمر بنی هاشم (ع) تهران تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد فروشگاه اتکا شعبه مشارکتی قمر بنی هاشم (ع)

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    مارمول
    یکشنبه 21 آبان ماه 1402

    فقط نظامی ها حق ورود دارند


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 19 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه اتکا شعبه مشارکتی قمر بنی هاشم (ع) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 19 دی ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه اتکا شعبه مشارکتی قمر بنی هاشم (ع) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه اتکا شعبه مشارکتی قمر بنی هاشم (ع) ندارد.
neshan logo