info
عکس ایستگاه اتوبوس شهریار 3
category

ایستگاه اتوبوس شهریار 3 محله شنب غازان، تبریز

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهریار 3

ایستگاه اتوبوس شهریار 3 (ایستگاه اتوبوس) در محله شنب غازان تبریز و خیابان پایین واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله شنب غازان تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد رضوی شنب غازان، بیمه پارسیان نمایندگی اوبالاسی سرخابی، آرایشگاه مهسان، مرکز تخصصی کامپیوتر نتکده و سوپر گوشت حسین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهریار 3 تبریز

ایستگاه اتوبوس شهریار 3 تبریز را می‌توانید در شهر تبریز، محله شنب غازان پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس استاد شهریار، پایین می‌باشد. ایستگاه اتوبوس شهریار 3 تبریز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تبریز می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی قدس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهریار 3 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس رجائی 1
  بزرگراه شهید نجاتی، دامپزشکی
 • ایستگاه اتوبوس کریمی
  فرهنگ جنوبی، بین دماوند و امیر کبیر
 • ایستگاه اتوبوس میدان کارگر
  بزرگراه کارگر - سنتو
 • ایستگاه اتوبوس قبرستان شنب غازان
  گل پارک غربی، بین بوستان و ابراهیم نژاد
 • ایستگاه اتوبوس گمرک
  بزرگراه ملت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهریار 3 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهریار 3 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهریار 3 ندارد.
  neshan logo