info
عکس مغازه شیک اسپورت
category

مغازه شیک اسپورت محله آبشاهی، یزد

فروشگاه مرتبط با خودرو

درباره‌ی مغازه شیک اسپورت

مغازه شیک اسپورت (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله آبشاهی یزد و بلوار دانشجو واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش فروشگاه مرتبط با خودرو در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه آیینه و روشنایی یزد و همچنین تالار مهرگان یزد، نمایندگی سایپا تقوی، مسجد امام حسین، مبلمان اداری کاوا و مرکز مشاوره و ارائه خدمات پرستاری در منزل(توانا) قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده مغازه شیک اسپورت واقع شده‌اند:

 • مهمانسرای یزد تایر
  (1.0)
  آیت الله علاقه بند، 15 خرداد، بین صاحب الزمان و گلناز
 • شیشه اتومبیل
  (4.0)
  آیت الله کاشانی، حبیب گل، جهان پهلوان تختی، بین ارغوان و گلدانساز
 • ساختمان بریجستون نماینده فروش وخدمات لاستیکهای فالکن وبارز
  (3.0)
  بلوار دانشجو، 23، 3
 • لاستیک جام جم (بریجستون)
  (5.0)
  بلوار دانشجو، 23، 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امیر رحیمی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مغازه شیک اسپورت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مغازه شیک اسپورت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مغازه شیک اسپورت ندارد.
  neshan logo