info
عکس ایستگاه اتوبوس جنیران
category

ایستگاه اتوبوس جنیران اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جنیران

ایستگاه اتوبوس جنیران (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان بهشت واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لبنیات کامل، بستنی بهشت، خدمات فنی ایران بنز، مسجد امام علی و خودپرداز بانک سپه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جنیران اصفهان

ایستگاه اتوبوس جنیران اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در آتشگاه، بهشت، بین علمدار و یخچال واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس جنیران اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس قاسمی قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس جنیران اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس جنیران

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 14 آذر ماه 1402

  اتوبوسهاش خیلی دیر میان


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جنیران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شقایق
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بهشت، بین گل سرخ و امیر
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید بختیاری
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)
 • ایستگاه اتوبوس میدان رهنان
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، تقاطع گل سرخ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جنیران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جنیران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جنیران ندارد.
  neshan logo