info
عکس داروخانه دکتر پنجه شاهین
category

داروخانه دکتر پنجه شاهین محله میدان گاز، شیراز

داروخانه

درباره‌ی داروخانه دکتر پنجه شاهین

داروخانه دکتر پنجه شاهین (داروخانه) در محله میدان گاز شیراز و بلوار قدس واقع شده است. این مکان یکی از سه داروخانه در محله میدان گاز شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان ارتش و همچنین فروشگاه اتکا ولایت، داروخانه تخت طاووس، مجموعه غذایی حاج عباسعلی و پسران، تالار پذیرایی سبوی عشق و کلینیک دامپزشکی پرندگان دکتر فتاحی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر پنجه شاهین شیراز

داروخانه دکتر پنجه شاهین شیراز در محله میدان گاز شهر شیراز در قرار دارد. اگر آدرس دقیق این داروخانه را بخواهید، شیراز، بلوار قدس، بیمارستان ۵۷۶ ارتش است. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد داروخانه دکتر پنجه شاهین شیراز می‌توانید با شماره تلفن آن (07132263549) تماس بگیرید.

طبق نظر کاربران، داروخانه دکتر پنجه شاهین شیراز از داروخانه‌های خوب محله میدان گاز است. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های مرکز پرستاری در منزل آراد، درمانگاه و خیریه نرجس، درمانگاه محمد رسول الله و مرکز طب کار دکتر دهقان مراکز درمانی هستند که در محدوده این داروخانه قرار گرفته‌اند. از داروخانه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به شرکت ایده بازار صنعت سبز، داروخانه دکتر فقیهی نژاد و داروخانه دکتر اسیری اشاره کرد. این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر پنجه شاهین شیراز برویم؟

شما می‌توانید برای رفتن به این داروخانه از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. در نزدیکی داروخانه دکتر پنجه شاهین شیراز، ایستگاه اتوبوس جمهوری قرار دارد.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. نشان در به دست آوردن اطلاعات دیگری در مورد این مکان هم به شما کمک می‌کند. ما در اینجا اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر پنجه شاهین شیراز را برای شما قرار داده‌ایم. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر پنجه شاهین واقع شده‌اند:

 • شرکت ایده بازار صنعت سبز
  بلوار کریمخان زند، رودکی، بین رودکی 6 و 8
 • داروخانه دکتر فقیهی نژاد
  بلوار آزادی، بین آزادی 21 و بلوار ارم
 • داروخانه دکتر اسیری
  هجرت، بین هجرت 1 و شهید فروغی
 • داروخانه دکتر قاسم زاده
  بلوار قدس، بین قدس 6 و میدان قائم
 • داروخانه
  بلوار آزادی، آزادی 12
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط amin229 (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 30 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر پنجه شاهین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 30 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر پنجه شاهین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر پنجه شاهین ندارد.
  neshan logo