info
عکس ایستگاه اتوبوس مصلی 7
category

ایستگاه اتوبوس مصلی 7 محله شیرودی، مشهد

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مصلی 7

ایستگاه اتوبوس مصلی 7 (ایستگاه اتوبوس) در محله شیرودی مشهد و بلوار مصلی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله شیرودی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مولوی و همچنین مجتمع تجاری زیتون، آفرینش پازل، فروشگاه بدلیجات کلاسیک، بانک پاسارگاد و فروشگاه بلورجات کوه نور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مصلی 7 مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس مصلی 7 مشهد است که در محله شیرودی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار مصلی، بعد از مصلی 7 می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مصلی 7 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین تاکسی تلفنی خراسان توس را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مصلی 7 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید رستمی 2/3
  بلوار شهید رستمی، رستمی 2، بین شهیدان بابایی 3 و 5
 • ایستگاه اتوبوس شهید ابراهیمیان 2
  بلوار مصلی، مصلی 25، شهیدابراهیمیان، بین ابراهیمیان 2 و 4
 • ایستگاه اتوبوس محمد آباد 5
  بلوار مصلی، مصلی 25، محمد اباد 5- شهید ابراهیمیان
 • ایستگاه اتوبوس پایانه عدالت
  بلوار مصلی، میدان عدالت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مصلی 7 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مصلی 7 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مصلی 7 ندارد.
  neshan logo