info
عکس ایستگاه اتوبوس شفق
category

ایستگاه اتوبوس شفق محله نعمت آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شفق

ایستگاه اتوبوس شفق (ایستگاه اتوبوس) در محله نعمت آباد تهران و خیابان سهیل واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله نعمت آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بورس تجهیزات آرایشگاهی و همچنین قفسه بندی مهدیخانی، قفسه بندی نوری زاده، کمدسازی یونیک نوروزی، گالری مهسام و نانوایی لواش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شفق تهران

در شهر تهران، محله نعمت آباد ، ایستگاه اتوبوس شفق تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در سهیل، بین نعمت الله ده ده و میدان باران واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شفق تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو نعمت آباد قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس حاج علی قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شفق تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شفق واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه مترو نعمت آباد پایانه بوتان
  بزرگراه آیت الله سعیدی، بین دوم و نامدار
 • ایستگاه اتوبوس پایانه نعمت آباد م شاد آباد
  بزرگراه آیت الله سعیدی، بین دوم و نامدار
 • ایستگاه اتوبوس پایانه نعمت آباد م آزادی
  بزرگراه آیت الله سعیدی، بین دوم و نامدار
 • ایستگاه اتوبوس پایانه نعمت آباد
  بزرگراه آیت الله سعیدی، دوم
 • ایستگاه اتوبوس پایانه مترو نعمت آباد تخلیه
  بزرگراه آیت الله سعیدی، دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شفق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شفق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شفق ندارد.
  neshan logo