info
عکس فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان
category

فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان محله نیاوران، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان

فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله نیاوران تهران و خیابان لواسانی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه زنجیره‌ای در محله نیاوران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فرمانیه و بام برند سنتر و همچنین فامیلی مارکت، سفارت نروژ، کافه ساعدی نیا، مسکن وفا و سالن زیبایی مهرناز فیاضی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان تهران

آدرس فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان تهران، شهر تهران، محله نیاوران و است. فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان تهران یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله نیاوران است. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند فروشگاه یاران دریان، فروشگاه های زنجیره ای یاران دریان - شعبه آناهیتا و هایپر استار مارکت در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان تهران برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان تهران می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس اختیاریه قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان واقع شده‌اند:

 • فروشگاه یاران دریان
  جهانبخش نژاد، بوستان
 • فروشگاه های زنجیره ای یاران دریان - شعبه آناهیتا
  (4.0)
  پاسداران، کوهستان دهم
 • هایپر استار مارکت
  (4.0)
  جهانبخش نژاد، بین سباری و بوستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان ندارد.
  neshan logo