info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک
category

ایستگاه اتوبوس پارک محله زیتون کارمندی، اهواز

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک

ایستگاه اتوبوس پارک (ایستگاه اتوبوس) در محله زیتون کارمندی اهواز و خیابان کنار گذر شرقی پارک زیتون واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله زیتون کارمندی اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سیتی سنتر مهزیار و همچنین پارک زیتون، کلینیک دندانپزشکی امین، آتوری، دکتر محمد علی حسینی جراح گوش و حلق و بینی و بستنی قدس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک اهواز

ایستگاه اتوبوس پارک اهواز را می‌توانید در شهر اهواز، محله زیتون کارمندی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس شرقی پارک زیتون، بین شهید صالحپور و فروغ است. برای دسترسی به نقاط مختلف اهواز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پارک اهواز عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس انی قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پارک اهواز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارشیر دانشگاه امام حسین
  شهید قاسم سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس فاز(4)1
  عباسپور، بین جواهری و اقبال 23
 • ایستگاه اتوبوس خیابان وزیری
  جواهری، وزیری
 • ایستگاه اتوبوس فلکه فرودگاه
  پاسداران، بین شاهد و اذان
 • ایستگاه اتوبوس پارک
  شهید باقری کاهکش(مناطق)، مانی2، بین قیصر امین پور 1 و 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 20 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 20 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک ندارد.
  neshan logo