info
عکس ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی
category

ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی محله مرداویج، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی

ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی (ایستگاه اتوبوس) در محله مرداویج اصفهان و خیابان کارگر واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله مرداویج اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه مسجد الرسول و همچنین پمپ بنزین خیابان کارگر، اداره کار و تعاون شهراصفهان، کافه رستوران آروین، مرکز خدمات هتل‌داری و گردشگری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز فنی حرفه ای اصفهان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی اصفهان است که در محله مرداویج قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس کارگر است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو کارگر قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی ایناز قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تامین اجتماعی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوی امام خط
  هزارجریب، کوی امام، فاتح غربی، فاتح
 • ایستگاه اتوبوس فرایبورگ
  آزادی
 • ایستگاه اتوبوس هنگ
  کارگر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی ندارد.
  neshan logo