info
عکس ایستگاه اتوبوس بانک صادرات
category

ایستگاه اتوبوس بانک صادرات اصفهان

ایستگاه اتوبوس
1.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بانک صادرات

ایستگاه اتوبوس بانک صادرات (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شهید مطهری واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی نقل و نبات و مرکز خرید نقش جهان و همچنین کافه گالری هنر، امیر رایانه، بانک صادرات، پوشاک بچه گانه چشم آبی و مجتمع فنی تهران نمایندگی اصفهان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید علیخانی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بانک صادرات اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس بانک صادرات اصفهان، شهر اصفهان، محله ملک شهر است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شهید مطهری، بین سپاهان و لاله بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس بانک صادرات اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهید علیخانی قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی درخشان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بانک صادرات واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلخانه
  رباط دوم (سید رضی)
 • ایستگاه اتوبوس زمرد
  صدر شرقی، بین زمرد و گل مریم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بانک صادرات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بانک صادرات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بانک صادرات ندارد.
  neshan logo