info
عکس ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد
category

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد محله رحمت آباد بالا، حمیدیا

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله رحمت آباد بالا حمیدیا و بلوار شهید دشتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله رحمت آباد بالا حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین، سرویس تخصصی روغن و گیربکس اتوماتیک دهقان چناری، بازار خودرو نیک چهره، صنایع چوب وفلز ترابی و خودپرداز بانک سپه - عقیق 1 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد حمیدیا

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد حمیدیا یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر حمیدیا است که در محله رحمت آباد بالا قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید دشتی، بین دشتی 105 و 113 می‌باشد. ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد حمیدیا محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف حمیدیا می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید آژانس ارابه را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد حمیدیا مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پمپ بنزین رحمت آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی مهران
  بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی، شهید زرگر، بین جام جم 1 و فلاح 3
 • ایستگاه اتوبوس کوچه 88
  بلوار شهید دشتی، بین شهید محمدرضا دشتی و دشتی 70
 • ایستگاه اتوبوس کوچه 85
  بلوار شهید دشتی، دشتی 93
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 39 و 41
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی جام جم
  بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی، شهید زرگر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 15 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد ندارد.
  neshan logo