info
عکس داروخانه فرسایی
category

داروخانه فرسایی اصفهان

درباره‌ی داروخانه فرسایی

داروخانه فرسایی (داروخانه) در اصفهان و خیابان پاکوشک واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی پردیس، بیمارستان شهید صدوقی و ترمیم مو زعفرانیه و همچنین مرکز مشاوره پرتو توحید، آش سرای نمونه، مرکز آموزشی جهاد دانشگاهی شعبه هشت بهشت، کافی شاپ کافه من و فروشگاه نوین رسالت قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه فرسایی اصفهان

داروخانه فرسایی اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله گلزار پیدا کنید. استان اصفهان، اصفهان، گلزار، پاکوشک آدرس دقیق این داروخانه است.

داروخانه فرسایی اصفهان از داروخانه‌های خوب محله گلزار است. در محدوده این داروخانه، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی مانند مرکز مشاوره پرتو توحید، آزمایشگاه دکتر شریفی اصفهان، کلینیک ازادگان و کلینیک اردیبهشت قرار دارند. در این محدوده داروخانه‌های دیگری نیز مانند داروخانه شبانه روزی دکتر نکومهر، داروخانه دکتر ورشوساز و داروخانه شبانه روزی دکتر عبدالهی وجود دارند. این داروخانه یکی از داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه فرسایی اصفهان برویم؟

یکی از امتیازات این داروخانه این است که شما می‌توانید برای رفتن به آنجا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس ابتدای خواجه نظام الملک در نزدیکی داروخانه فرسایی اصفهان قرار دارد.

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان، ما اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه فرسایی اصفهان را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. فراموش نکنید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، نظر خودتان را برای ما و دیگر کاربران در قسمت نظرات بنویسید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه فرسایی واقع شده‌اند:

 • داروخانه شبانه روزی دکتر نکومهر
  شریف واقفی، بین خجسته و محمد لوح موسوی
 • داروخانه دکتر ورشوساز
  بزرگمهر، 22 بهمن، بین شهید عابدی و نورباران
 • داروخانه شبانه روزی دکتر عبدالهی
  هشت بهشت شرقی، ابن سینا، علیرضا جان قربان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سید مجید ساداتی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ یکشنبه 19 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه فرسایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 19 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه فرسایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه فرسایی ندارد.
  neshan logo