info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای خواجه نظام الملک
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای خواجه نظام الملک محله یزد آباد، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای خواجه نظام الملک

ایستگاه اتوبوس ابتدای خواجه نظام الملک (ایستگاه اتوبوس) در محله یزد آباد اصفهان و خیابان خواجه نظام الملک واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله یزد آباد اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع شهر دیجیتال و همچنین دندانپزشکی تبسم ، دبستان شهید آوینی، موسسه مصاف اصفهان، قصابی نفری و املاک ایرانیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای خواجه نظام الملک اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس ابتدای خواجه نظام الملک اصفهان است که در محله یزد آباد قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به خواجه نظام الملک، نرسیده به گلزار بروید. ایستگاه اتوبوس ابتدای خواجه نظام الملک اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ابتدای خواجه نظام الملک اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای خواجه نظام الملک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک
  کمال، آذین
 • ایستگاه اتوبوس آراسته
  گلزار، بین میخک و خاتون آبادی
 • ایستگاه اتوبوس مبارزان
  بزرگمهر، بین چشمه باقرخان و قاضی عسگر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای خواجه نظام الملک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای خواجه نظام الملک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای خواجه نظام الملک ندارد.
  neshan logo