info
عکس ایستگاه اتوبوس مبارزان
category

ایستگاه اتوبوس مبارزان اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مبارزان

ایستگاه اتوبوس مبارزان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان بزرگمهر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری شهر همراه و همچنین قصر گل، ترنج پرینتر نمایندگی انواع پرینتر و تجهیزات بارکد و تولید لیبل، آجیل داغ، انجمن داروسازان استان اصفهان و نمایندگی جاینت اصفهان ملی پوشان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مبارزان اصفهان

ایستگاه اتوبوس مبارزان اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله چشمه باقرخان پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگمهر، بین چشمه باقرخان و قاضی عسگر قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس مبارزان اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

تاکسی سرویس حمزه هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مبارزان اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مبارزان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مادی شهرستانی
  گلزار، بین شهیدان احمدی و شهرستانی
 • ایستگاه اتوبوس نور باران
  شریف واقفی، نرسیده به بزرگمهر
 • ایستگاه اتوبوس بیست و دو بهمن
  بزرگمهر، 22 بهمن، بین اسماعیلی و شهید علیرضا مزروعی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مبارزان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مبارزان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مبارزان ندارد.
  neshan logo