info
عکس ایستگاه اتوبوس مادی شهرستانی
category

ایستگاه اتوبوس مادی شهرستانی محله تل واسکان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مادی شهرستانی

ایستگاه اتوبوس مادی شهرستانی (ایستگاه اتوبوس) در محله تل واسکان اصفهان و خیابان گلزار واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله تل واسکان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی پردیس، بیمارستان شهید صدوقی و مجتمع تجاری مسعود 3 و همچنین دکتر رضا غیاثوند، نرم افزار حسابداری پارسیان، اتحادیه کتاب و لوازم التحریر اصفهان، دبستان پسرانه خوارزمی و ساندویچ مصطفی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مادی شهرستانی اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس مادی شهرستانی اصفهان است که در محله تل واسکان قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس گلزار، بین شهیدان احمدی و شهرستانی است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مادی شهرستانی اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

تاکسی تلفنی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مادی شهرستانی اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مادی شهرستانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مبارزان
  بزرگمهر، بین چشمه باقرخان و قاضی عسگر
 • ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی
  حمزه اصفهانی شمالی، 22 بهمن، بین فجر و لاله
 • ایستگاه اتوبوس امامزاده شاهزید
  هشت بهشت شرقی، بین ابن عبید آل زیار و نوروزیان
 • ایستگاه اتوبوس ملک
  هشت بهشت غربی، بین ملک و 12
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مادی شهرستانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مادی شهرستانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مادی شهرستانی ندارد.
  neshan logo