عکس ایستگاه اتوبوس مادي شهرستاني
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مادي شهرستاني (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، گلزار، بین شهرستانی و شهیدان احمدی

موقعیت ایستگاه اتوبوس مادي شهرستاني اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مادي شهرستاني (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان گلزار واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی پردیس، بیمارستان شهید صدوقی و مجتمع تجاری مسعود 3 و همچنین دکتر رضا غیاثوند، ساندویچ مصطفی، مسجد سیف الله خان، اتحادیه کتاب و لوازم التحریر اصفهان و فروشگاه افق کوروش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مادي شهرستاني

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس مادي شهرستاني است که در خیابان گلزار قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس گلزار، بین شهرستانی و شهیدان احمدی است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مادي شهرستاني عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

تاکسی تلفنی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مادي شهرستاني مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، گلزار، بین شهرستانی و شهیدان احمدی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مادي شهرستاني واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مبارزان
  بزرگمهر، بین گلسرخ و چشمه باقرخان
 • ایستگاه اتوبوس نشاط
  هشت بهشت غربی، بین 8 و 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مادي شهرستاني اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مادي شهرستاني در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مادي شهرستاني ندارد.
  neshan logo